OGŁASZAMY KONKURS NA NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIA WODOCIĄGÓW Z LAT 1950-80 | MWIK Koszalin

OGŁASZAMY KONKURS NA NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIA WODOCIĄGÓW Z LAT 1950-80

Ogłoszenie o konkursie z okazji 70 lecia firmy, logo, daty 1954-2024

Chcąc uczcić jubileusz 70- lecia koszalińskiego przedsiębiorstwa wodociągowo - kanalizacyjnego, który przypada w 2024 roku, a także wzbogacić naszą dokumentację zdjęciową na temat pierwszych 30 lat jego istnienia, ogłaszamy konkurs pod hasłem KOSZALIŃSKIE WODOCIĄGI NA TWOICH ZDJĘCIACH Z LAT 1950- 1980.

Czy posiadasz w swoim domowym archiwum zdjęcia z tego okresu, które przedstawiają budynki, obiekty techniczne lub pracowników dawnych "wodociągów" przy pracy?

A może wśród prywatnych zbiorów znajdują się fotografie utrwalające pojazdy wodociągowe, urządzenia związane z pracą "wodociągowców", jak np. hydranty, zdroje albo pompy uliczne?

Jeśli posiadasz takie skarby i jesteś osobą pełnoletnią, ta zabawa jest właśnie dla Ciebie!

Wystarczy zrobić skan lub inne cyfrowe odwzorowanie papierowego zdjęcia i wysłać do nas mailem na adres: konkurs at mwik [dot] koszalin [dot] pl.

Można zgłosić maksymalnie 3 pliki o rozszerzeniu jpg lub pdf - każde foto oddzielnie.

Zgłoszenia od 1 lutego do 10 marca.

Ogłoszenie wyników 22 marca, czyli w Światowy Dzień Wody.

Każde zdjęcie trzeba w treści maila opisać - co przedstawia, data wykonania lub przybliżony okres, którego zdjęcie dotyczy.

Prosimy, aby podać także swoje imię i nazwisko (nick lub inny pseudonim nie wystarczy).

Co w nagrodę?

Dla 3 uczestników, których zdjęcia uznamy za najcenniejsze dla udokumentowania historii naszej firmy, przygotowaliśmy jednakowe zestawy firmowych upominków, które z pewnością przydadzą podczas planowania i rekreacji na świeżym powietrzu. Są to: kalendarz jubileuszowy na 2024 r., szklana butelka na kranówkę oraz niezbędnik narzędziowy, tj. latarka i multitool.

Nagrodą będzie również opublikowanie zdjęć (zgłoszonych i nagrodzonych) w naszych publikacjach drukowanych oraz tych on-line.

 

Zanim podzielicie się z nami swoimi pamiątkowymi zdjęciami i wyślecie je na konkurs, koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem, który zamieszczamy poniżej w formie pliku do pobrania. Zawiera on wszystkie zasady naszej zabawy. Jeśli macie pytania związane z organizacją konkursu, prześlijcie je na adres monika [dot] nieckarz at mwik [dot] koszalin [dot] pl. Odpowiemy.

 

OD 70 LAT JESTEŚMY Z WODĄ ZA PAN BRAT. ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA JUBILEUSZU.

 

 

 

 

994

Bezpłatny całodobowy numer do pogotowia wodno-kanalizacyjnego

 

 

Projekt i wykonanie: Vobacom